Sprzęt geodezyjny - Laserowe - rotacyjne

Niwelatory laserowe rotacyjne to nowoczesne urządzenia pomiarowe, które dzięki swoim właœciwoœciom idealnie sprawdzają się zwłaszcza na placach budowy. Służą one do wyznaczania różnic wysokoœci między punktami, a także tyczenia linii prostych zarówno w pionie, jak i w poziomie. Możliwoœć jednoosobowej obsługi sprawia, że niwelator laserowy jest też urządzeniem niezwykle wygodnym. Duża dokładnoœć pomiarów, zasięg i możliwoœć wszechstronnego zastosowania powodują, że niwelator laserowy rotacyjny jest doceniany przez fachowców ze względu na widoczne usprawnienie procesu budowlanego.

Niwelator laserowy rotacyjny wyposażony jest w obrotową głowicę, która emitując wiązkę œwiatła, wyznacza płaszczyznę (poziomą lub pionową). W połączeniu ze specjalną łatą laserową uzyskać można bardzo dokładny pomiar. Niwelatory laserowe doskonale sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach, co wpływa na wygodę ich zastosowania do celów budowlanych. Dzięki możliwoœci pochylania wiązki możliwe jest też np. wyznaczanie spadków, a obrót do pozycji pionowej pozwala wyznaczać również płaszczyzny pionowe. Jednym z największych atutów laserowego niwelatora budowlanego jest możliwoœć jednoosobowej obsługi. Wpływa to znacząco na wygodę i efektywnoœć pomiarów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie niezawodne, zaawansowane rozwiązania umożliwiające efektywną pracę. Atutem naszych urządzeń jest pierwszorzędna jakoœć oraz atrakcyjna cena. Zwolennikom najlepszych urządzeń polecamy niwelator laserowy Hilti, Topcon lub Nestle, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Duża dokładnoœć i odpornoœć na uszkodzenia, pył i wodę decyduje o trwałoœci i niezawodnoœci naszych produktów. Proponujemy urządzeni a samopionujące, o szerokim zakresie i zasięgu pracy. Co więcej, cena naszych niwelatorów laserowych zawiera w sobie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz darmowe rektyfikacje i sprawdzenia przez cały okres użytkowania urządzenia. To oferta, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Nivel System
NL200

NL200
Zasięg 300 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma
więcej

Nivel System
NL400

NL400
Zasięg 500 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
więcej

Nestle
PULSAR 2S

PULSAR 2S
Samopoziomujący, odporny na uderzenia niwelator laserowy do realizacji płaszczyzn poziomych, pionowych oraz spadków ustawianych na wyświetlaczu.
Cena NETTO: 4 500,00 zł5 400,00 zł
więcej

Topcon
2LS TAURUS

2LS TAURUS
SPRZEDANY
Prosty w użyciu, samopoziomujący niwelator laserowy umożliwiający realizację płaszczyzn. Made in Japan
Cena NETTO: 0,00 zł1 800,00 zł
więcej

Topcon
RL-H4C

RL-H4C
Cena NETTO: 3 500,00 zł
więcej

PLS HVR 505R

PLS HVR 505R
Samopoziomujący, prosty w użyciu niwelator laserowy, umożliwiający realizację płaszyzny poziomej, pionowej oraz spadków.
Cena NETTO: 1 700,00 zł2 000,00 zł
więcej

ROBOTOOLZ RT 7690-2

ROBOTOOLZ RT 7690-2
SPRZEDANY
Automatyczny, obrotowy niwelator laserowy o dużej mocy, zdalnie sterowany, do niwelowania poziomego i pionowego jednocześnie.
Cena NETTO: 0,00 zł2 300,00 zł
więcej

SP100

SP100
SPRZEDANY
Samopoziomujący laser rotacyjny
Cena NETTO: 0,00 zł2 700,00 zł
więcej


Strony internetowe