Sprzęt geodezyjny - Laserowe - rotacyjne

Niwelatory laserowe rotacyjne to nowoczesne urządzenia pomiarowe, które dzięki swoim właœciwoœciom idealnie sprawdzają się zwłaszcza na placach budowy. Służą one do wyznaczania różnic wysokoœci między punktami, a także tyczenia linii prostych zarówno w pionie, jak i w poziomie. Możliwoœć jednoosobowej obsługi sprawia, że niwelator laserowy jest też urządzeniem niezwykle wygodnym. Duża dokładnoœć pomiarów, zasięg i możliwoœć wszechstronnego zastosowania powodują, że niwelator laserowy rotacyjny jest doceniany przez fachowców ze względu na widoczne usprawnienie procesu budowlanego.

Niwelator laserowy rotacyjny wyposażony jest w obrotową głowicę, która emitując wiązkę œwiatła, wyznacza płaszczyznę (poziomą lub pionową). W połączeniu ze specjalną łatą laserową uzyskać można bardzo dokładny pomiar. Niwelatory laserowe doskonale sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach, co wpływa na wygodę ich zastosowania do celów budowlanych. Dzięki możliwoœci pochylania wiązki możliwe jest też np. wyznaczanie spadków, a obrót do pozycji pionowej pozwala wyznaczać również płaszczyzny pionowe. Jednym z największych atutów laserowego niwelatora budowlanego jest możliwoœć jednoosobowej obsługi. Wpływa to znacząco na wygodę i efektywnoœć pomiarów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie niezawodne, zaawansowane rozwiązania umożliwiające efektywną pracę. Atutem naszych urządzeń jest pierwszorzędna jakoœć oraz atrakcyjna cena. Zwolennikom najlepszych urządzeń polecamy niwelator laserowy Hilti, Topcon lub Nestle, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Duża dokładnoœć i odpornoœć na uszkodzenia, pył i wodę decyduje o trwałoœci i niezawodnoœci naszych produktów. Proponujemy urządzeni a samopionujące, o szerokim zakresie i zasięgu pracy. Co więcej, cena naszych niwelatorów laserowych zawiera w sobie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz darmowe rektyfikacje i sprawdzenia przez cały okres użytkowania urządzenia. To oferta, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Nivel System
NL500

NL500
Zasięg 500 metrów (średnica), płaszczyzna pozioma
Cena NETTO: 1 690,00 zł
więcej

Nivel System
NL520/NL520G

NL520/NL520G
Zasięg 500 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
Cena NETTO: 2 090,00 zł
więcej

Nivel System
NL540

NL540
Zasięg 500 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
Cena NETTO: 3 090,00 zł
więcej

Nivel System
NL600/NL600G

NL600/NL600G
Zasięg 700 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
więcej

Nivel System
NL610 Digital / NL610G Digital

NL610 Digital / NL610G Digital
Zasięg 700 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
Cena NETTO: 4 490,00 zł
więcej

Nestle
PULSAR 2S

PULSAR 2S
Samopoziomujący, odporny na uderzenia niwelator laserowy do realizacji płaszczyzn poziomych, pionowych oraz spadków ustawianych na wyświetlaczu.
Cena NETTO: 4 500,00 zł5 400,00 zł
więcej


Strony internetowe