Sprzęt geodezyjny - Lasery krzyżowe

Lasery krzyżowe

Laser krzyżowy to narzędzie coraz częściej wykorzystywane przez budowniczych, glazurników, dekarzy i inne osoby zaangażowane w proces budowlany. Urządzenie jest wygodne w użytkowaniu i precyzyjne w działaniu. Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wysokiej jakości lasery krzyżowe znanych i cenionych marek. W asortymencie posiadamy urządzenia pełnowymiarowe oraz lasery kieszonkowe. Wszystkie wyróżnia wysoka precyzja działania niezbędna podczas wykonywania pomiarów oraz przeprowadzania pozostałych prac.

Klientów zainteresowanych zakupem wysokiej jakości narzędzi pomiarowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu GEOIDA. A w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Laser krzyżowy 360°

Laser krzyżowy 360° to rozwiązanie cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem pracowników firm remontowych i remontowo-budowlanych. Podczas gdy standardowe lasery krzyżowe emitują wiązkę światła w zakresie kąta od 120 do 140° laser krzyżowy 360° wyświetla linię wokół własnej osi. W praktyce laser krzyżowy 360° tworzy wokół własnej osi szereg pionowych i poziomych linii, wyznaczających na płaszczyznach siatkę układów przecinających się wzajemnie pod kątem prostym. Pracownicy remontowo-budowlani wykorzystują to udogodnienie podczas:

  • malowania,
  • tapetowania,
  • montażu sufitu podwieszanego
  • układania glazury i innych

Jaki laser krzyżowy wybrać?

Na rynku znajdziemy wiele modeli laserów krzyżowych różniących się od siebie pod względem funkcjonalności i zasięgu pracy. Wybór konkretnego urządzenia powinien być podyktowany przede wszystkim jego przeznaczeniem. W przypadku zastosowań budowlanych bardzo dobrze sprawdzają się lasery krzyżowe:

  • z szerokim spektrum zastosowań,
  • z ochronną obudową,
  • z szeregiem funkcji dodatkowych,
  • długą gwarancją.

Obok liczby emitowanych wiązek światła oraz obsługiwanych płaszczyzn (pion i poziom) warto zwrócić uwagę na kolor lasera. W terenie najlepiej sprawdzają się urządzenia emitujące zieloną wiązkę światła, która jest bardzo dobrze widoczna dla ludzkiego oka. Z zalet tego typu rozwiązań z pewnością skorzystają pracownicy budowlani.

Nivel System
CL2D/CL2D-G

CL2D/CL2D-G
Zasięg 30m, 2 płaszczyzny czerwonego lasera, 1 x poziomo (360°), 1 x pionowo (360°)
więcej

Nivel System
CL3D/CL3D-G

CL3D/CL3D-G
Zasięg 30m, 3 płaszczyzny zielonego lasera, 1 x poziomo (360°), 2 x pionowo (360°)
więcej

Nivel System
CL4D-G

CL4D-G
Zasięg 30m, 4 płaszczyzny zielonego lasera, 2 x poziomo (360°), 2 x pionowo (360°)
więcej

Mitzu LP 102

Mitzu LP 102
Kieszonkowy laser krzyżowy w odpornej obudowie
Cena NETTO: 659,00 zł789,00 zł
więcej


Strony internetowe