Niwelatory Optyczne

Niwelator optyczny to podstawowe urządzenie pomiarowe do niwelacji terenu. Jego zadaniem jest wyznaczanie różnic w wysokości pomiędzy dwoma punktami. Patrząc przez lunetę, odczytuje się wysokość na specjalnej łacie pomiarowej, uzyskując po obliczeniach dokładny wynik. Współcześnie niwelatory optyczne wyróżniają się dużą precyzją i wygodą obsługi. Dzięki funkcji samopoziomowania, w jaką wyposażona jest większość nowoczesnych modeli, praca z nimi jest łatwiejsza i szybsza.

Niwelator optyczny to przede wszystkim luneta. Od średnicy obiektywu i jego powiększenia zależy dokładność pomiaru, a także wygoda użytkowania. W zależności od planowanego rodzaju wykonywanych prac pomiarowych warto zdecydować się na niwelator optyczny z lunetą o odpowiednim powiększeniu, co wpłynie na widoczność łaty. Dla niewielkich odległości sprawdzi się powiększenie 20-26-krotne, podczas gdy pomiary na odległościach powyżej 30 m najdokładniej wykonamy z użyciem niwelatora o powiększeniu co najmniej 28-krotnym. Dzięki temu uzyskamy możliwość wykonania wygodnego i precyzyjnego pomiaru.

Niwelatory optyczne w ofercie GEOIDA

Dostępne w naszej ofercie niwelatory optyczne to wyłącznie nowoczesne, zaawansowane, dokładne urządzenia. Ich atutem jest też stosunkowo niska cena. Proponujemy modele samopoziomujące, wyposażone w wysokiej klasy komponenty. Dysponujemy niwelatorami o różnym powiększeniu, dzięki czemu możliwe jest wybranie modelu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego użytkownika. Tym, co wyróżnia nas spośród innych dystrybutorów sprzętu geodezyjnego, jest kompletna cena niwelatorów, która obejmuje zarówno gwarancję producenta, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, jak i całkowicie darmowe sprawdzanie i rektyfikację niwelatora przez cały okres jego użytkowania. Nasza wyjątkowa oferta obejmuje zarówno niwelatory optyczne, jak i dostępne w naszej ofercie niwelatory laserowe i kodowe wszystkich producentów. Kupując sprzęt geodezyjny w naszej firmie, otrzymujesz więc nie tylko gwarancję jego najwyższej jakości, ale też ogromną oszczędność kosztów eksploatacji. Zapraszamy!

Nestle
NAL 20

NAL 20
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 20x
Cena NETTO: 590,00 zł
więcej

Nestle
NAL 24

NAL 24
BRAK W MAGAZYNIE
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 24x
więcej

Nestle
NAL 28

NAL 28
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 28x
Cena NETTO: 690,00 zł
więcej

Nestle
NAL 32

NAL 32
BRAK W MAGAZYNIE
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 32x
więcej

Nestle
NLS 20

NLS 20
BRAK W MAGAZYNIE
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 20x.
więcej

Nestle
NLS 24

NLS 24
BRAK W MAGAZYNIE
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 24x.
więcej

Nestle
NLS 32

NLS 32
BRAK W MAGAZYNIE
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 32x.
więcej

Inny
X3-AT32

X3-AT32
BRAK W MAGAZYNIE
Niwelator optyczny samopoziomujący. Powiększenie obrazu 32x.
więcej

Zeiss
NI002

NI002
SPRZEDANY
Precyzyjny niwelator samopoziomujący
więcej

Topcon
AT-B4A

AT-B4A
Samopoziomujący niwelator optyczny. Powiększenie 24x.
Cena NETTO: 1 390,00 zł
więcej

DSZ3-32X

DSZ3-32X
Samopoziomujący niwelator optyczny
Cena NETTO: 790,00 zł
więcej


Strony internetowe