Niwelatory Laserowe - Rotacyjne

Niwelatory laserowe rotacyjne to nowoczesne urządzenia pomiarowe, które dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzają się zwłaszcza na placach budowy. Służą one do wyznaczania różnic wysokości między punktami, a także tyczenia linii prostych zarówno w pionie, jak i w poziomie. Możliwość jednoosobowej obsługi sprawia, że niwelator laserowy jest też urządzeniem niezwykle wygodnym. Duża dokładność pomiarów, zasięg i możliwość wszechstronnego zastosowania powodują, że niwelator laserowy rotacyjny jest doceniany przez fachowców ze względu na widoczne usprawnienie procesu budowlanego.

Niwelatory laserowe rotacyjne w ofercie GEOIDA

Niwelator laserowy rotacyjny wyposażony jest w obrotową głowicę, która emitując wiązkę światła, wyznacza płaszczyznę (poziomą lub pionową). W połączeniu ze specjalną łatą laserową uzyskać można bardzo dokładny pomiar. Niwelatory laserowe doskonale sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach, co wpływa na wygodę ich zastosowania do celów budowlanych. Dzięki możliwości pochylania wiązki możliwe jest też np. wyznaczanie spadków, a obrót do pozycji pionowej pozwala wyznaczać również płaszczyzny pionowe. Jednym z największych atutów laserowego niwelatora budowlanego jest możliwość jednoosobowej obsługi. Wpływa to znacząco na wygodę i efektywność pomiarów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie niezawodne, zaawansowane rozwiązania umożliwiające efektywną pracę. Atutem naszych urządzeń jest pierwszorzędna jakość oraz atrakcyjna cena. Zwolennikom najlepszych urządzeń polecamy niwelator laserowy Hilti, Topcon lub Nestle, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Duża dokładność i odporność na uszkodzenia, pył i wodę decyduje o trwałości i niezawodności naszych produktów. Proponujemy urządzenia samopionujące, o szerokim zakresie i zasięgu pracy. Co więcej, cena naszych niwelatorów laserowych zawiera w sobie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz darmowe rektyfikacje i sprawdzenia przez cały okres użytkowania urządzenia. To oferta, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Nivel System
NL500

NL500
Zasięg 500 metrów (średnica), płaszczyzna pozioma
Cena NETTO: 2 090,00 zł
więcej

Nivel System
NL520/NL520G

NL520/NL520G
Zasięg 500 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
Cena NETTO: 2 590,00 zł
więcej

Nivel System
NL540

NL540
Zasięg 500 metrów(średnica), płaszczyzna pozioma, pionowa, pochylona
Cena NETTO: 3 990,00 zł
więcej

Topcon
RL-H4C

RL-H4C
Niwelator z czujnikiem i uchwytem
Cena NETTO: 2 500,00 zł
więcej

MLR-02G

MLR-02G
Zielony laser. Spadki w dwóch płaszczyznach.
Cena NETTO: 2 690,00 zł
więcej

MLR-02R

MLR-02R
BRAK W MAGAZYNIE
Czerwony laser. Spadki w dwóch płaszczyznach.
więcej

MLR-07G

MLR-07G
BRAK W MAGAZYNIE
Zielony laser. Cyfrowe spadki w dwóch płaszczyznach.
więcej


Strony internetowe