Niwelatory Laserowe - Rurowe

Niwelator laserowy - rurowy

Niwelator rurowy to urządzenie niewielkich rozmiarów, które służy do wyznaczania różnicy wysokości punktów pomiarowych. Niwelatory rurowe wykorzystuje się przede wszystkim na placu budowy nowych ciągów uzbrojenia terenu, ale okazują się pomocne także przy remontach już istniejących sieci kanalizacji ściekowej, deszczowej i innych.

Sposób w jaki działają niwelatory laserowe rurowe można porównać do działania poziomicy. Urządzenie emituje wiązkę promieni wyświetlanych jako cienka czerwona kropka np. na łacie lub metrówce. Narzędzie laserowe pozwala na proste, szybkie i precyzyjne pomiary. Niwelatory laserowe rurowe są chętnie wybierane przez użytkowników ze względu na szybkość i precyzję działania, a także łatwość obsługi.

Niwelator rurowy praktyczne zastosowanie

Niwelator rurowy to coraz częściej narzędzie wybierane przez monterów branży uzbrojenia sieci podziemnej. Urządzenie sprawdzi się podczas:

  • budowy nowych sieci kanalizacji deszczowej i ściekowej
  • modernizacji już istniejących.

Niwelator rurowy jest urządzeniem dość zaawansowanym technologicznie. Urządzenie ma metalowy, wytrzymały korpus odporny na ewentualne uszkodzenia podczas prac w wykopach. Oferowany jest z różnymi akcesoriami i warto przed zakupem zorientować się co wchodzi w skład zestawu.

Niwelator rurowy pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania

Niwelatory laserowe rurowe charakteryzują się wysoką sprawnością i szybką pracą. Sklep Internetowy GEOIDA oferuje szeroki wybór urządzeń pomiarowych dla profesjonalnych geodetów, inżynierów oraz pracowników budowy. Dostarczamy rozwiązania znanych i cenionych producentów, których wybór stanowi gwarancję jakości i sprawności wybranego urządzenia.

Klientów zainteresowanych zakupem niwelatora zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Spectra Precision
DG711

DG711
LASER RUROWY
Cena NETTO: 4 050,00 zł4 500,00 zł
więcej


Strony internetowe